Fiyatlar

Ukrayna Uçak Bileti

Ukraynana en uygun nasıl giderim?

Ukrayna ya uçuş aktarmasız İstanbuldan yaklaşık 2 saat, Ankaradan 1 saat 30 dakika kadardır. Yani sadece hafta sonu bile gidip gelebileceğiniz kadar yakındır uçakla. Fakat uçak biletleri özellikle kimlikle girişe izin verildikten sonra hiç inmiyor. Bunun sebebini kimlikle girişe bağlayanlar da var, ekonominin iyi olmamasına da, neyse bizim sorunumuz uygun ve ucuz uçak bileti nasıl alırız?

Örnek  Kiev’i ele alalım. Kiev’e Türk Hava Yolları, Ukrayna Hava Yolları, Pegasus’un direk uçukları var. Türk Hava Yolları ve Ukrayna Hava Yolları özel bir indirim olmadığı sürece en yüksek fiyattadır. Pegasus diğerlerine göre daha uygundur. Eğer zaman sıkıntınız varsa ve yakın bir tarihte gidiyorsanız maalesef paraya biraz kıymanız gerekiyor. Ama zamanı önceden ayarlayıp hatta uygun bilet tarihlerine göre plan yaparsanız ve 1 aktarmalı gidiş geliş bu döneme göre 600TL – 750TL arası civarındadır. Ama direk THY ve UIA 1000TL den aşağıdaki bulamayabilirsiniz.

Bunların haricinde alternatif yöntemlerde var ama biraz uğraşıp araştırma yapmanız gerekiyor. İstanbul’dan Kharkiv veya Lviv’e uçup oradan 5-6 saatlik otobüs veya tren yolculuğuyla da direk uçuştan daha uygun fiyatlara gidebilirsiniz.

Etiketler
Devamı

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!