Gece Hayatı

Ukrayna Kiev Gece Hayatı 18+

Ukrayna’nın başkenti Kiev ‘in en büyük efsanesi muhteşem gece hayatıdır. Soğuk kış günlerinin ardından Ukrayna gençleri kendilerini sıcak yaz aylarında gece kulüplerine, diskolara atmaktadır. Bu disko ve kulüplerde Ukrayna ‘nın en güzel kızlarını bulabilirsiniz. Sabaha kadar samimi ve eğlenceli sevgi dolu parti ve çılgınlığa kendinizi bırakabilirsiniz.

Gece Hayatı Ukraynalı Kızlar

Kiev Ukrayna Gece Hayatı

Kiev’de gece hayatına dair çok sayıda bar, brasserie ve kafeyi şehrin tarihi merkezinde bulmak mümkün. Özellikle merkezi kreschatyk caddesi turistler tarafından çok uğrak ve merkezi bir nokta olmakla birlikte, Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde de tamamen araç trafiğine kapatılarak bir sürü etkinlik düzenlenmektedir.

Ukrayna gece hayatı kızları

Gece Hayatı Kiev Khreschatyk

Khreschatyk, Kiev ‘in en hareketli caddesidir. Ek olarak barlar, gece kulüpleri ve diskolar bu caddenin etrafındadır. Bu bar, disko ve gece kulüpleri Saat 22.00 gibi açılır ve sabahlara kadar açık kalır. Özellikle hafta sonları çok kalabalıktır. Hafta içi için , Kiev gençlerinin uğrak noktaları olan pub ve karaoke barları tercih edebilirsiniz.. Gece Kulüpleri genellikle zarif ve birçok kişi tarafından uğrak bir noktadır.

Kiev Gece Hayatı

Arena City (Baseina St, 2a, Kiev)

Kiev ‘deki tarihi mekanlardan biri olan Bessarabska Meydanı adeta gece hayatı için bir eğlence merkezine dönüştürülmüştür. İçinde en ünlü bazı diskolar Kiev, Restoranlarının yanı sıra, dükkan, Casino, bir bar ve bir spor bar bulunmaktadır.

Merkezi konumu nedeniyle, ,Arena Kiev Turistlerin uğrak yerlerinden biridir ve bununla beraber yabancılarla ilgilenen ukraynalı kızların da uğrak noktası olmayı başarmıştır. Gece Kulüpleri turistler tarafından gecenin ilerleyen saatlerinde işgal edileceğinden buraya erken gelmenizi öneririz.

ukrayna kiev gece hayatı

Kiev Gece Kulüpleri ve Diskolar

SkyBar (Velyka Vasylkivska St, 5, Kiev)

Perşembe Cumartesi açık Akşam 23.00 ile sabah 6.00 arası
Arena city ‘nin 7. katında yer alan mekan Kiev’in en ünlü gece kulüplerinden biridir.. Skybar ‘daki restoran, süslü, şık ve şehir merkezi manzaralı güzel bir terasa sahiptir. Uluslararası DJ’ler in yanı sıra akşam saatlerinde, SkyBar Karaoke geceleri düzenlenmektedir.

Bu kulüp çoğunlukla Kiev ‘in zengin kesimi ve iş adamları tarafından uğraktır ve iyi bilinen bazı ev sahipleri için Kiev’deki en güzel kızlar buradadır. Girişte kontroller biraz sıkı bu yüzden iyi bir şekilde giyinip gitmekte fayda var.

ukrayna gece hayatı

Coyote Ugly (Mechnykova St, 9?, Kiev)

Her gün Akşam 20.00 ile Sabah 6.00 arası
Metro İstasyonu yakınında bulunan Coyote Ugly, gayet rahat ve hoş bir mekandır. Bbarda kızların dans ettiği bir disko. Birçok farklı kesimden müşteriye sahip, Ayrıca fiyatlandırması da gayet ekonomik, kısacası güzel bir akşam geçirmek ve bir çok insanla tanışmak için tavsiye edilesi bir mekan.

Ukrayna Gece Hayatından

Shooters (Moskovska St, 22, Kiev)

Her gün açık 24 Saat
Kiev Merkezine yaklaşık 10 dakika mesafede, Turistler arasında bile çok iyi bilinen bir gece kulübü, ayrıca kulüple birlikte bir bütün olarak aynı zamanda bir karaoke bar’a sahip. Bunlara ek olarak Lounge bar ve suşi yemekleri sunan bir restoranı da bulunmakta. Son olarak da 3. katta, muhteşem manzaralı bir terasa sahip..

Deep house ve techno müzik yelpazesiyle birlikte Shooters birçok kadın ve profesyonel dansçı için Kiev ‘in uğrak gece kulüplerinden biri. Çarşamba gecesi önerilen Ladies Night: Gece yarısına kadar bütün kadınlara giriş ve içkiler ücretsiz. Gece yarısından sonra erkekler girebiliyor. Yine bir çok seçkin gece kulübü gibi burası da girişte ince eleyip sık dokuyor. İyi bir giyime sahip olmakta fayda var.

Etiketler
Devamı

Ukraynapass

Ukrayna Pass, Doğu Avrupa 'daki Ukrayna şehrinde seyahat, gece hayatı, gezi ve ticarete ilişkin bilgiler sunar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!