FiyatlarGece Hayatı

Ukrayna – Gece Hayatı, Kulüpleri

Ukrayna gece hayatı, sadece Türkiye ‘de değil, dünya üzerinde de büyük bir üne sahiptir. Yurtdışına yapacağınız 10 seyahatin en az 8’inde, Ukrayna gece eğlencesine ve Ukrayna güzellerine dair övgü dolu sözler duymamanız imkansız. Bu doğrultuda Ukrayna Kiev turu yapmamak çok elde olmuyor. O yüzden, Lviv gece hayatı önerilerimize değinmeden önce, aslında biraz Ukrayna gece hayatı ve Ukrayna gece kulüpleri hakkında bilgiler aktarmak lazım.

Ukrayna’da Lviv-Odessa ve Kiev gibi 3 önemli şehrini görmüş birisi olarak: Ukrayna Lviv biraz daha sakindir. Ukrayna Odessa ise özellikle yaz mevsiminde bizim Bodrum gibidir. Ukrayna Kiev ise İstanbul gibidir.

Ukrayna Gece Kulüplerine Giriş Ücretleri

Ortalama olarak gece kulüplerine giriş ücretleri 100 – 300 UAH arasında değişmektedir. Bazı gece kulüpleri de loca almayı zorunlu kılmıştır bu gece kulüplerinde de 1.000 UAH ile 10.000 UAH arasında değişen loca fiyatlarıyla tercihinizi yapabilirsiniz. Bu loca fiyatlarına çoğunlukla 1 şise viski de dahildir. Fiyatına göre ikram edilen alkolün içeriği değişmektedir.

Ukrayna Gece Hayatı Fiyatları

Ukrayna’daki alkol fiyatlarına biraz Türkiye ile karşılaştırarak bakmakta fayda var. Örneğin : Türkiye ‘de 0,7 LT Jack Daniels fiyatı 70 TL iken, 1 LT Jack Daniels fiyatı 90TL’dir. Yine Chivas Regal 0,7 LT si 85 Tl iken 1 Tl Chivas Regal fiyatı ise 110 TL’dir. Aynı zamanda Ukrayna’da votka fiyatları ise şişesi 5 TL’den başlayıp 45 TL’ye kadar çıkmaktadır. Örneğin Absolud Vodka 1 LT’si 45 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Bunun en büyük sebebi, ülkemizdeki vergi oranlarının çok yüksek olmasıdır.

Ukrayna Sigara Fiyatları

Ukrayna’da en ucuz sigara paketinin 1,5 TL ‘den başladığını en yüksek sigara paketinin de 3,5 TL – 4 TL ‘den fazla olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca Ukrayna’da 2018 sigara fiyatları, markalar ile örnek vermek gerekirse, Ukrayna’da 1 paket Marlboro sigarası 3 TL, Parliament 3 TL, Davidoff 3,5 TL, Camel 2,85 TL, Winston, 2,50 TL gibi fiyatlara sahiptir.

Etiketler
Devamı

Ukraynapass

Ukrayna Pass, Doğu Avrupa 'daki Ukrayna şehrinde seyahat, gece hayatı, gezi ve ticarete ilişkin bilgiler sunar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!