Gece Hayatı
Trend Olan

Shooters

Shooters Complex - 24 saat Restoran, Kokteyl Bar, Karaoke gece kulübü

Genel Puanlama

0

PUAN

Shooters Club Kiev Kullanıcı değerlendirmeleri

User Rating: 4.53 ( 3 votes)

Shooters Night Club, 3 katlı bir binadan oluşmaktadır. Her katında ayrı bir tema ve hizmet sunan gece kulübü, hafta içi ve hafta sonu 7/24 ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Ukrayna Kiev gece kulüpleri arasında şehrin duyulan isimlerinden olan Shooters Restoran, karaoke, cafe ve disko olarak hizmet vermektedir. Shooters’ın ilk katı nargile kafe ve bar olarak hizmet vermektedir. İkinci katında restoran olarak hizmet verirken en üst katta gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Restoran bölümünde güzel dünya mutfakları sunarken, müzik olarak bir Türk grubuyla çalışmaktadırlar. Mekandaki yemeklerin kalitesi oldukça iyi. Türk yemeklerinden bazı seçeneklerin de olduğu restoran bölümü muhakkak ziyaret edilmeli. Ayrıca akşam saat 4 5 gibi restoran bölümünde yemek yiyip, ardından akşamı barda geçirip, gece de night club bölümünde eğlenebilirsiniz. Haftanın bazı günleri egzotik konseptli partilerin düzenlediği Shooters Club içinde garsonlar İskoç eteğiyle hizmet etmektedir.

Shooters Kiev
Shooters Kiev

Shooters Gece Kulübü, Ukrayna Kiev gece hayatı için değişilmez mekanlardan biridir. İş adamları, bürokratlar, siyasetçiler tarafından da tercih edilen kulübün en çok müşterileri eğlence seven Ukraynalı kadınlardır. Mekanı Türklerin işletmesine rağmen mekanda çok fazla Türk’e rastlamanız mümkün olmuyor. Genellikle hafif çakır keyf mekana gelen Ukraynalı kızları gecenin ilerleyen bölümlerinde sarhoş ve komik halleri ile görebilirsiniz. Ukraynalı kadınlar ile tanışmak, sohbet etmek, gecenize renk katmak istiyorsanız Shooters iyi bir seçim.

Shooters Fiyatları

Kiev’in en güzel kadınlarının geldiği Shooters Club Kiev’in fiyatları tüm kesime hitap edecek düzeydedir. Ortalama 10 Dolar’a iyi bir gece geçirebilirsiniz. Loca fiyatları ortalama 60-70 $ bandında olduğu Shooters Club’da 4-5 arkadaş locaya gidildiği zaman fiyatlar uygun hale gelmektedir. Örnek vermek gerekirse restoran bölümünde 2 kişilik bir akşamı, et, balık şarap ya da içki ile 50 dolara geçirebilirsiniz. Bar bölümünde ise fiyatlara gelecek olursak, bira 8 TL, Jack Daniels viski 1 Litresi 200 TL. Locada oturan kişiler genellikle kulüp içinde yer alan kadınların dikkatini çekmektedir. O yüzden eğlenceyi dorukta yaşamak isteyen kişiler tarafından loca tercih edilmektedir.

Shooters Kiev
Shooters Kiev

Shooters Night Club Restoran Bar Rezervasyon ve İletişim

Bar ve restoran bölümü için her ne kadar rezervasyon gerekmese de Shooters Night Club için muhakkak rezervasyon yaptırarak gidin. Özellikle hafta sonları rezervasyon yaptırmak şart. Telefon ile aradığınızda İngilizce bilen personel bulunmaktadır.

Web Sayfası : http://shooters.kiev.ua/en/shooters
Facebook Sayfası : https://tr-tr.facebook.com/ShootersKiev/

Etiketler
Devamı

Ukraynapass

Ukrayna Pass, Doğu Avrupa 'daki Ukrayna şehrinde seyahat, gece hayatı, gezi ve ticarete ilişkin bilgiler sunar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da bakmalısın

Close
Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!