Ticaret

Romanov Koyunu Yetiştirilmesi

Romanov Koyunu, çok bereketli ve anne içgüdüsü yüksek bir koyun cinsidir. Genetik olarak saf olan bu ırka sahip koyunlar Rusya kökenlidir. Romanov koyun cinsi çok başarılı görüldüğünden, dünyanın birçok ülkesinde popüler hale geldi. Sadece 5 yıl içinde Romanov cinsi koyun tüm Kuzey Amerika’ya yayıldı.

Romanov koyunları soğuk ve sıcak iklime kolayca uyum sağlar. Olağanüstü dayanıklılıklarına sahiptirler, tam kuvveti ve emek verimliliği vardır.

Cins yüksek doğurganlığı ve yüksek kaliteli yün nedeniyle büyük popülariteye sahiptir.

Romanov koyunu, diğer ırklara kıyasla en iyi yünü verir. Muhteşem bir doğurganlığa sahiptirler.

Bir koyun kuzusu için 3 kuzu doğurabilir, bazen bu durum 7 ikize kadar çıkabilir. Sıradan bir kuzgunun kuzulama için 1-2 kuzuya ulaştığı bilgisini de ayrıca paylaşalım. Romanov koyunu – genetik olarak saf ırktır, İngiliz ve Amerikan ırkına sahip koyunlardan farklıdır.

20 adetlik bir Romanov kuzu sürüsü, canlı doğan kuzularla % 430 oranında artabilir. Genç hayvanların 110 başı 20 koyundan alınabilir. Yetiştirme sürecinde, bazı kaliteli yiyecekler ve iyi bakım ile donatılmış bazı Romanov koyunları kuzu başına 4 kuzu besleyecektir. Bu üretkenlik seviyesi, üreme ilaçları ve hormonları kullanılmadan elde edilir.

Bu iş fikrini ayrıntılı olarak ele alın. Bu üretkenlik seviyesi, üreme ilaçları ve hormonları kullanılmadan elde edilir.

Etiketler
Devamı

Ukraynapass

Ukrayna Pass, Doğu Avrupa 'daki Ukrayna şehrinde seyahat, gece hayatı, gezi ve ticarete ilişkin bilgiler sunar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!