Ticaret

Romanov Koyunu Nerelerden Alınır ?

Romanov koyun ithalatı özellikle ülkemize Ukrayna ve Rusya’dan yapılmaktadır. Rusya’dan romanov ithalatı ise, gerek bir dönem Rusya ile yaşadığımız kriz sebebiyle azalsa da artık eski haline dönmeye başlamıştır.

Ukrayna’dan Romanov Koyunu satın almak için ise hem fiyat hem zaman açısından daha avantajlı. Romanov Koyunu nasıl getirilir diye bir soruyla karşı karşıya kaldıysanız, bu durumun cevabının da kolay olduğunu bilmelisiniz. Romanov Koyunu satın alabilmek için, Ukrayna’da bulunan ve koyun üretimi işine yoğunlaşmış büyük çiftlikler mevcut. Bu çiftliklerin iletişim bilgilerini diğer yazılarımızda paylaşacağız, bu yüzden lütfen bizi takipte kalın.

Nakliye gümrük, fiyat araştırması, gerekli belgeleri, Tarım bakanlığı ve Gümrük bakanlığından gerekli prosedürler konusunda sizlere her konuda detaylı dökümanları web sitemizden elde edebileceksiniz.

Sitemize çok fazla gelen sorulardan birisi de gümrük vergisi ve nakliye fiyatları.

Koyun alımında fiyatı en çok yükselten durum, gümrük vergisi ve nakliye oluyor. Alım yaptığınız adet ne kadar fazla ise, maliyetlerin size o kadar az yansıyacağını da unutmamak gerek. Örnek vermek gerekirse 100 Adet koyun size 35.000 $ a mal olurken 300 adet koyun 81.000 $ mal olacaktır. Bu da Romanov koyunu maliyetleri düşmesi demek.

Romanov koyunu devlet desteği mevcut. Birçok bankanın kredisinin yanı sıra hayvancılık KOSGEB hibe kredileri ve destekleri de mevcut. Bu konuda gerek bakanlık sayfalarından, gerek Kosgeb web sitesinden gerekse bankalardan bilgi alabilirsiniz.

Etiketler
Devamı

Ukraynapass

Ukrayna Pass, Doğu Avrupa 'daki Ukrayna şehrinde seyahat, gece hayatı, gezi ve ticarete ilişkin bilgiler sunar.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da bakmalısın

Close
Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!