Gece Hayatı

Odessa Gece Hayatı

Odessa’ya Ukraynanın tatil şehri diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında Ukrayna halkı Odessa sahillerini tercih eder, bir nevi Bodrum diyebiliriz fakat Yaz ayları için bunu söyleyebiliriz, aynı zamanda bir limana sahiptir ve ülkenin ulaşım merkezi ve ticaretinin döndüğü en büyük şehirde diyebiliriz. Odessa Moldova ile sınırdır. Odessa’ya y tabiri caizse sosyetenin uğrak yeridir, bununla beraber Odessa’da çok uygun gece kulüpleri, restoranlar ve oteller olduğu kadar bir o kadar pahalı ve kaliteli gece kulüpleri, restoranlar ve otellere de sahiptir.

Odessanın yaz aylarında gece hayatı Kiev ve Lviv kadar coşkulu ve hareketlidir. Eğlenceler sabahlara sürer, aynı zamanda havuz partileri meşhurdur. Odessa’da kulüplere giriş için dam olmasına gerek yoktur, Yani biz Türkler’in genel sorunu olan bu sıkıntıyı Odessa’da yaşamazsınız.

Gece kulüplerine giriş ücretlidir. Bu ücret kulübe göre değişiyor ama ortalama fiyatı 300-500 grivna arasındadır. İçecekler ülke genelinde hemen hemen aynıdır, burada da içeceğinize göre fiyatlar değişiyor.

Odessa’da beach’te çalışanlar diğer şehirlere göre İngilizce konuşuyorlar veya konuşmaktan çekinmiyorlar. Gece kulüpleri ve beachlarda kredi kartı geçerlidir ve buralar gitmeden önce rezervasyon yaptırmak işinize yarayabilir.

Şehir merkezi ile gece kulüplerinin olduğu bölge çok uzak değil, yürüyerek 15 20 dk içinde taksile ile 5,10 dk içinde bu mekanlara ulaşabiliyorsunuz, tabiki taksiye binmeden önce kesinlikle pazarlık yapın, ortalama gece kulüplerinin olduğu bölgelere taksi ile 150-200 grevli ile gidebilirsiniz.

Etiketler
Devamı

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da bakmalısın

Close
Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!