Gece Hayatı

Lviv Kulüpleri

Lviv Gece Hayatı Nasıl? Lviv Clubleri Nasıl?

Lviv Ukrayanın en hareketli şehirlerinden birisidir, gece hayatıda Kiev ve Odessa kadar iyidir. Lvivdeki gece kulüplerini, barları aşağıda görebilirsiniz. Tabiki gecelere akmadan önce kılık kıyafete önem vermelisiniz, eğer dikkat etmezseniz kapıdan içeri giremeyebilirisiniz !

Picasso

Çoğunlukla gençlerin gittiği ve yerli insaların uğrak yeri ve fiyatları da gayet uygun. Gidebileceğimiz yerler arasına ekleyebilirisiniz.

HiresH Nigth Club

Şehrin en uğrak gece kulüplerinden biri, haftada 1 2 defa konsept partiler düzenleniyor. Hafta sonları giriş ücretli, bu yüzden gitmeden öncede uğrayıp rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

Festrepuclic Club

Burası biraz sağlam mekan, Dünya’da adından söz ettiren DJ’leri burada görmeniz mümkün, ortam kalabalık ve yerli yabancı herkesin uğradığı uğrak bir yer diyebiliriz.

Zanzibar Club

Zanzibar Club uygun fiyatları, kaliteli eğlence sunmasına rağmen çok yaygın olmayan bir mekan güzelce eğlenip uygun fiyatlarda alkol almak için gözde mekanlardan biri bu diyebiliriz.

Metro Club

Şehrin en ünlü gece kulubü budur belkide, dolayısı ile şehre gelen her turist özellikle Türk’ler soluğu ilk burada alıyor. Eğer Türkler’den uzak durmak istiyorsanız bu mekana uğramamalısınız diyebiliriz.

Rafinad Club

Daha çok erkek turistlerin gözdelerinde bir mekan, içeride striptiz bar ve gelen misafirlere özel ilgide gösterilebiliyor.

Fashion Club

Eğlenmek için insanların uğrak mekanlarından, fakat Türklerin uğrak mekanlarından biri yine, bu avantaj mı dezavantaj mı kendi seçiminize bırakıyorum.

Etiketler
Devamı

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da bakmalısın

Close
Close

Adblocker tespit edildi! Kaldır Onu!

Lütfen, bizi desteklemek için adblocker'ı kaldır!